Корзина
+380966653627
Магазин плетеной мебели "Плетене"
Виробництво плетених меблів з лози

Виробництво плетених меблів з лози

18.06.16

Плетені меблі відомі людині давно і мистецтво створювати їх сьогодні, на щастя, не втрачене. Навіть навпаки, можна впевнено сказати про тенденцію до відродження народного ремесла, масового захоплення ним. Інакше як пояснити те, що люди намагаються прикрасити свій дім виробами з лози, майстерно сплетеними вручну. Це не лише стильні та розкішні комплекти плетених меблів, це також кошики, сумки, шкатулки, різноманітні декорації. Неможливо відірвати очей від такої краси, сировина для котрої дарована природою та майстерно використана людиною.

Вироби з лози: натуральна сировина для Вашого здоров’я

Вишуканість, елегантність, розкіш та невагомість – ось чому люди прагнуть купити вироби з лози. Однак у них є ще ряд переваг: натуральність, абсолютна безпечність для здоров’я та гіпоалергенність, екологічна чистота. В епоху, коли людину все більше оточують синтетичні матеріали, чимраз сильніше хочеться доторкнутися до чогось справжнього, такого, що має свою енергетику.

Усі вироби – підноси з лози, комоди, стільці виготовляються із вербових прутів шляхом химерного переплетення між собою. Різноманітні техніки лозоплетіння, поєднання матеріалу різної довжини та товщини дозволяють отримати дивовижні візерунки, створені фантазією майстра. Це надзвичайно клопітка робота, тривала, особливо якщо вироби мають великий розмір. В залежності від уміння майстра та величини крісло качалка, що сплетене з вербової лози, виготовляється приблизно місяць. На створення комплекту меблів потрібно не менше трьох місяців.

Однак до процесу плетіння майстрові потрібно попрацювати не менше. На спеціальних полях або в природних умовах він заготовляє сировину – рівненькі молоді прутики, які не втратили своєї гнучкості. Потім їх проварюють, сушать, знімають кору і закладають на зберігання. І тільки після цього можна розпочинати лозоплетіння. Тож крісло качалка з лози – це справжній шедевр, котрий зберіг частинку душі свого автора.

Якщо плануєте купити крісло-качалку, то читайте поради щодо вибору якісного крісла качалки з лози

Плетені стільці з лози – окраса Вашого дому

Стільці з лози часто можна зустріти в інтер’єрах заміських будинків та дач, адже один їх вигляд настроює на відпочинок та позитив. І дійсно, що може бути краще, ніж сидіння в майже невагомому мереживі прутиків, милуючись західним сонцем або, накрившись теплим пледом, читати захоплюючу книгу? Зручно вмостившись у кріслі з лози, можна милуватися відблисками каміну і насолоджуватися гарячим чаєм.

Плетені меблі можна використовувати всередині приміщень, дизайн котрих виконаний і стилі етно, рустик або кантрі. Вони підходять для балкону, адже зовсім не обтяжують конструкцію і їх легко переміщати з кімнати в кімнату при необхідності.

Довговічні, надійні, красиві, вони чудово впишуться в будь-який ландшафтний дизайн і дозволять відпочивати на свіжому повітрі. Різноманітні розміри та форми виробів задовольнять найвибагливішого споживача. А ощадливі клієнти мають змогу купити недорогі плетені меблі від виробника.

Українське виробництво меблів зосереджене здебільшого на Поліссі та в Закарпатті. Зокрема далеко за межами України відоме село Іза, що в Хустському районі Закарпатської області. Лозоплетінням займаються тут усі жителі – від малого до старого, і жінки, і чоловіки. Вироби і Ізи відрізняються рідкісними техніками плетіння, які тут ретельно оберігають навіть від сусідів, широким асортиментом і ще чимось невловимим, що робить їх особливими.

Лозоплетіння – це традиційне українське ремесло, що знайшло використання і в сучасний технологічний вік. Не вірите – купіть собі крісло із лози і переконайтесь в цьому самі!

Контакты
 • Телефон:
  +380 (96) 665-36-27
 • Контактное лицо:
  Марьяна
 • Адрес:
  Иза, ул.Центральная 31, Хуст, Закарпатская область, 90436, Украина
 • Email:
  cmaryana8@ukr.net
Карта